Erdei iskola és táborozás Erdélyben

headerphoto

Ingyenes honlapkészítő

Gyermekcsoportok táboroztatása, erdei iskola a Kereki Vendégházban:

30 + 4 pótágyon fogadjuk szeretettel a magyarországi általános iskolákból érkező csoportokat (nagyobb csoport elhelyezése is lehetséges egyeztetés alapján) akár teljes ellátással is.
Az eddig itt járt csoportok visszajelzései alapján rendkívüli élmény a gyerekeknek (és felnőtteknek egyaránt) nemcsak az erdélyi történelmi és természeti nevezetességekben bővelkedő táj megismerése, hanem az eredeti népi, falusi környezettel (gazdálkodás, állattartás, növénytermesztés, életmód, konyha, stb.) való közvetlen találkozás, vagy igény szerint a különböző kreatív foglalkozásokon való részvétel (pl. szekerezés, íjazás, sütés, kézművesség, stb.).
Ez a komplex élmény-anyag, melyet az otthoni, megszokott körülményekkel megegyező színvonalú szállással tudunk biztosítani, az elérhető, megfizethető árral együtt olyan vonzó ajánlat, melynek elfogadása előnyös Önnek is.

Ez a weboldal a www.oldalunk.hu honlapkészítővel készült. | Adatvédelmi tájékoztató